sadsad x
asdasd
Hediye Paketi

Hediye Kutusu Seçenekleri


Kuşkusuz, sevdiklerinize en güzel hediyedir İpekevi ürünleri...
En az hediyenin kendisi kadar özel ve zarif olan 8 farklı tasarımdaki hediye kutusu seçenekleri arasından birisi mutlaka sizin tarzınızı yansıtacak.


Classic Flower Hediye Kutusu; New Flower Hediye Kutusu; Solid Hediye Kutusu; Rose Hediye Kutusu; Pink Flower Hediye Kutusu;
Efsaneleşmiş İpekevi floral desenleri ile bezenmiş zemin üzerinde çiçek stilizasyonunun İpekevi amblemini çerçevelediği zarif ve göz kamaştıran bir tasarıma sahiptir. En az ürünleri kadar hediye kutuları da şık bir tasarıma sahip olan İpekevi, gönülden geçen bir zarifliğin timsalini sevdiklerinize aktarıyor. Siyah zemin üzerinde; çiçek bahçelerinden gelen güzelliklerin yansımasını taşıyarak güzel anılarınıza ortak oluyor. Geometrik desenlerin arkaplan oluşturduğu merkezde Selçuklu motifinin İpekevi amblemini çerçevelediği klasik ve modernin sentezi özel bir kutu. Modern bir sunum hedefleyenler için. İpekevi’nin eşsiz tasarımında yeniden hayat bulan gül desenleri, hediye kutularının stilini renklendiriyor. Pembe gül desenleri ile şık sunuma sahip olan hediye kutuları, duygulara dokunan vintage atmosferiyle özel seçim sunuyor. Eşsiz çiçek desenlerinin şık sunumla tasarlandığı hediye kutuları, İpekevi amblemi ile göz kamaştırıyor. Beyaz zemin üzerinde pastel tonları ile çiçeklerin bezeli olduğu hediye kutuları, sevdikleriniz için zarif seçim.
Blue Flower Hediye Kutusu; Standart Şal Hediye Kutusu; Siyah Kurdeleli Eşarp Kutusu; Beyaz Kurdeleli Eşarp Kutusu; Standart Eşarp Hediye Kutusu;
Pastel tonların yer aldığı çiçek harmonisi eşliğindeki hediye kutusu, size dair zevkin bir temsilcisi olacak. Beyazlığıyla da samimi duygularınızın tercümanı olmayı yol edindi. Kar beyazı zemin üzerinde İpekevi ambleminin yer aldığı sade ve elegan bir kutu tasarım. Kar beyazı zemin üzerinde İpekevi ambleminin yer aldığı siyah kurdeleli sade ve elegan bir kutu tasarım. Kar beyazı zemin üzerinde İpekevi ambleminin yer aldığı beyaz kurdeleli sade ve elegan bir kutu tasarım. Kar beyazı zemin üzerinde İpekevi ambleminin yer aldığı sade ve elegan bir kutu tasarım.

Hediye Kutusu Seçenekleri


Kuşkusuz, sevdiklerinize en güzel hediyedir İpekevi ürünleri...
En az hediyenin kendisi kadar özel ve zarif olan 8 farklı tasarımdaki hediye kutusu seçenekleri arasından birisi mutlaka sizin tarzınızı yansıtacak.


Classic Flower Hediye Kutusu; New Flower Hediye Kutusu;
Efsaneleşmiş İpekevi floral desenleri ile bezenmiş zemin üzerinde çiçek stilizasyonunun İpekevi amblemini çerçevelediği zarif ve göz kamaştıran bir tasarıma sahiptir. En az ürünleri kadar hediye kutuları da şık bir tasarıma sahip olan İpekevi, gönülden geçen bir zarifliğin timsalini sevdiklerinize aktarıyor. Siyah zemin üzerinde; çiçek bahçelerinden gelen güzelliklerin yansımasını taşıyarak güzel anılarınıza ortak oluyor.
Solid Hediye Kutusu; Rose Hediye Kutusu;
Geometrik desenlerin arkaplan oluşturduğu merkezde Selçuklu motifinin İpekevi amblemini çerçevelediği klasik ve modernin sentezi özel bir kutu. Modern bir sunum hedefleyenler için. İpekevi’nin eşsiz tasarımında yeniden hayat bulan gül desenleri, hediye kutularının stilini renklendiriyor. Pembe gül desenleri ile şık sunuma sahip olan hediye kutuları, duygulara dokunan vintage atmosferiyle özel seçim sunuyor.
Blue Flower Hediye Kutusu Pink Flower Hediye Kutusu
Pastel tonların yer aldığı çiçek harmonisi eşliğindeki hediye kutusu, size dair zevkin bir temsilcisi olacak. Beyazlığıyla da samimi duygularınızın tercümanı olmayı yol edindi. Eşsiz çiçek desenlerinin şık sunumla tasarlandığı hediye kutuları, İpekevi amblemi ile göz kamaştırıyor. Beyaz zemin üzerinde pastel tonları ile çiçeklerin bezeli olduğu hediye kutuları, sevdikleriniz için zarif seçim.
Standart Hediye Kutusu; Eşarp Hediye Kutusu;
Kar beyazı zemin üzerinde İpekevi ambleminin yer aldığı sade ve elegan bir kutu tasarım. Kar beyazı zemin üzerinde İpekevi ambleminin yer aldığı sade ve elegan bir kutu tasarım.
Siyah Kurdeleli Eşarp Kutusu; Beyaz Kurdeleli Eşarp Kutusu;
Kar beyazı zemin üzerinde İpekevi ambleminin yer aldığı siyah kurdeleli sade ve elegan bir kutu tasarım. Kar beyazı zemin üzerinde İpekevi ambleminin yer aldığı beyaz kurdeleli sade ve elegan bir kutu tasarım.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.