sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İade ve Sipariş İptali (Sadece Türkiye Adresine Teslim Müşteriler İçin Geçerlidir)

-Siparişimi iade edebilir miyim?

Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla, siparişinizdeki ürünleri size ulaştığı günü takip eden 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

-Kaç gün içinde ürünlerimi iade edebilirim?

"Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 14 gündür. 

-Siparişimi nasıl iade edebilirim?

İade işlemini gerçekleştirebilmek için, iletişim formunu doldurarak bize bilgi verebilir ya da ipekevi.com online mağazamızın üyelik girişi kısmından e-mail ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra profilinize girerek siparişlerim sekmesine tıklayabilir sonrasında karşınıza gelen ekranda yer alan iade et butonuna tıklayarak iade edeceğiniz ürünü ve iade sebebinizi girerek iade işlemini başlatabilirsiniz.İlgili ürünü tarafımıza paketiyle birlikte eksiksiz karşı ödemeli göndermeniz gerekmektedir. İpekevi.com siparişiniz ile ilgili değişim/iade istediğiniz kullanılmamış ürünü; barkodu, ürüne ait poşeti ve faturası ile birlikte , değişim/iade sebebinizi belirten not ile eksiksiz olarak tarafımıza gönderdiğiniz taktirde değişim/iade işleminiz başlatılacaktır.

-İademi hangi adrese göndereceğim?

 Odunluk Mahallesi Akademi Caddesi Kızılay Plaza Sitesi No:17/6 Nilüfer / BURSA 

Ürünü : 
UPS kargo ile İpekevi kurum kodu :(iletişime geçiniz), bilgisini ilgili görevliye ileterek karşı ödemeli Şube01 kodlu Odunluk Mahallesi Kızılay Plaza Mağazamızın adresine gönderebilirsiniz.UPS Kurye Çağrı Numarası: 4440033 Göndereceğiniz adresimiz :Odunluk Mahallesi Akademi Caddesi Kızılay Plaza Sitesi No:17/6 Nilüfer / BURSA

Aras kargo ile İpekevi kurum kodu :(iletişime geçiniz), bilgisini ilgili görevliye ileterek karşı ödemeli Şube01 kodlu Odunluk Mahallesi Kızılay Plaza Mağazamızın adresine gönderebilirsiniz.Göndereceğiniz adresimiz :Odunluk Mahallesi Akademi Caddesi Kızılay Plaza Sitesi No:17/6 Nilüfer / BURSA

- İade edilen ürün niçin firmamız tarafından kabul edilmez?

İade etmiş olduğunuz ürün kullanılmışsa,yasal iade süresi 14 günü geçmişse, iade şartlarına uygun olarak firmamıza gönderilmemişse buruşuk ve özensiz gönderilmişse ürününüz işleme alınmayarak tarafınıza tekrar geri gönderilmektedir.

- İade prosedürü:

     - Ürün barkodlu,
     - Etiketi sökülmemiş,
     - Poşetli.
     - Düzgün Katlanmış olarak gelmeli


-
Ürün bedelinin iadesi ne kadar sürede yapılır?

İade ettiğiniz ürünle ilgili tüm işlemler, ürününüz mağazamıza ulaştığı andan itibaren başlar ve 1 hafta içerisinde sonuçlandırılır. İade süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler kayıtlı olan telefon numaranıza SMS, e-posta adresinize e-posta gönderilerek yapılır. Havale/Eft nakit alımlarınızdaki iade ödemeleriniz 1 hafta içerisinde hesabınıza aktarılmaktadır. Kredi kartı ile ödemelerde iade tutarınızın ekstrenize yansıma süresi, bankadan bankaya değişiklik göstermektedir. 

-İade durumunda kargo bedeli kime aittir?

-Kargo ücretsiz kapsamında oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar 900 TL şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülmektedir.Yurt dışı siparişlerde kargo ücretsiz kapsamında oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar €150/$170 şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülmektedir

-Taksitli ödeme seçeneğiyle aldığım ürünün iadesi nasıl yapılır?

Taksitli ödeme seçeneğiyle aldığınız ürüne ait tutarın tamamı, kredi kartınıza iade edilir. Bankanız tarafından iadenizin geri ödenmesi taksitli olarak kartınıza yansıtılır     

- Değişim hakkımı ücretsiz kaç kere kullanabilirim?

Değişim ve iade hakkınız ücretsiz kargo ile 1 defaya mahsus kullanabilirsiniz.1 defanın dışında ek değişim talepleri için kargo bedeli müşteriye aittir.

-Sipariş İade Video Sunumu:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.