sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İade ve Sipariş İptali (Sadece Türkiye Adresine Teslim Müşteriler İçin Geçerlidir)

-Siparişimi nasıl iade edebilirim?

İade işlemini gerçekleştirebilmek için, iletişim formunu doldurarak bize bilgi verebilir ya da ipekevi.com online mağazamızın üyelik girişi kısmından e-mail ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra profilinize girerek siparişlerim sekmesine tıklayabilir sonrasında karşınıza gelen ekranda yer alan iade et butonuna tıklayarak iade edeceğiniz ürünü ve iade sebebinizi girerek iade işlemini başlatabilirsiniz.İlgili ürünü tarafımıza paketiyle birlikte eksiksiz karşı ödemeli göndermeniz gerekmektedir.UPS Kargo iadeleriniz için kurum kodumuz: 2946VF bilgisini ilgili personele ileterek iade gönderinizi gönderebilirsiniz. İpekevi.com siparişiniz ile ilgili değişim/iade istediğiniz kullanılmamış ürünü; barkodu, ürüne ait poşeti ve faturası ile birlikte , değişim/iade sebebinizi belirten not ile eksiksiz olarak tarafımıza gönderdiğiniz taktirde değişim/iade işleminiz başlatılacaktır.

Ürünü : 
UPS kargo ile İpekevi kurum kodu :2946VF bilgisini ilgili görevliye ileterek karşı ödemeli Şube01 kodlu Odunluk Mahallesi Kızılay Plaza Mağazamızın adresine gönderebilirsiniz.UPS Kurye Çağrı Numarası: 4440033 Göndereceğiniz adresimiz :Odunluk Mahallesi Akademi Caddesi Kızılay Plaza Sitesi No:17/6 Nilüfer / BURSA

Aras kargo ile İpekevi kurum kodu :76000011945 bilgisini ilgili görevliye ileterek karşı ödemeli Şube01 kodlu Odunluk Mahallesi Kızılay Plaza Mağazamızın adresine gönderebilirsiniz.Göndereceğiniz adresimiz :Odunluk Mahallesi Akademi Caddesi Kızılay Plaza Sitesi No:17/6 Nilüfer / BURSA

-Kaç gün içinde ürünlerimi iade edebilirim?

"Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 14 gündür. 

-İademi hangi adrese göndereceğim?

 Odunluk Mahallesi Akademi Caddesi Kızılay Plaza Sitesi No:17/6 Nilüfer / BURSA 

-Ürün bedelinin iadesi ne kadar sürede yapılır?

İade ettiğiniz ürünle ilgili tüm işlemler, ürününüz mağazamıza ulaştığı andan itibaren başlar ve 1 hafta içerisinde sonuçlandırılır. İade süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler kayıtlı olan telefon numaranıza SMS, e-posta adresinize e-posta gönderilerek yapılır. İade tutarınızın ekstrenize yansıma süresi, bankadan bankaya değişiklik göstermektedir.

-Taksitli ödeme seçeneğiyle aldığım ürünün iadesi nasıl yapılır?

Taksitli ödeme seçeneğiyle aldığınız ürüne ait tutarın tamamı, kredi kartınıza iade edilir. Bankanız tarafından iadenizin geri ödenmesi taksitli olarak kartınıza yansıtılır

-Siparişimi iade edebilir miyim?

Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla, siparişinizdeki ürünleri size ulaştığı günü takip eden 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

- İade edilen ürün niçin firmamız tarafından kabul edilmez?

İade etmiş olduğunuz ürün kullanılmışsa,yasal iade süresi 14 günü geçmişse, iade şartlarına uygun olarak firmamıza gönderilmemişse (iade prosedürü: ürün barkodlu,etiketli,poşetli ve düzgün katlanmış olarak gelmeli) buruşuk ve özensiz gönderilmişse ürününüz işleme alınmayarak tarafınıza tekrar geri gönderilmektedir.

- Değişim hakkımı ücretsiz kaç kere kullanabilirim?

Değişim ve iade hakkınız ücretsiz kargo ile 1 defaya mahsus kullanabilirsiniz.1 defanın dışında ek değişim talepleri için kargo bedeli müşteriye aittir.

-Sipariş İade Video Sunumu:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.